BECREO kit - STWORZONE BY INSPIROWAĆ

Design, muzyka, inżynieria, nauka. Roboty nie tylko jeżdżące, inteligentny dom, Internet rzeczy, innowacyjne ubrania i wiele więcej. Wszystko to zbudowane i zaprogramowane samodzielnie za pomocą zestawu BECREO kit.

Uczniowie mogą spędzić setki godzin na twórczej zabawie, eksploracji i nauce, poznając podstawy programowania i elektroniki. Owocem tej pracy będą fundamenty na których będą mogli zbudować wszystko...Ogranicza ich tylko wyobraźnia.

WIELE GODZIN KREATYWNEJ ZABAWY

BECREO kit to modułowy zestaw do nauki podstaw programowania i mechatroniki składający się z rozbudowanej aplikacji i modułów elektronicznych, których pracę można zaprogramować. Aplikacja, w której programujesz za pomocą bloczków, pozwala na pracę w trzech trybach (trybie kursu, wyzwań, pracy dowolnej). Zapewnia to wiele godzin pracy, zabawy i nauki od bardzo prostych zadań po zaawansowane nie tylko robotyczne projekty.

FIZYCZNY EFEKT PROGRAMOWANIA

W programie szkoleniowym BECREO kit układasz program sterując platformą programistyczną Arduino i modułami wyświetlaczy, diod, głośników serwomotorów, silników itp. Odczytujesz dane z sensorów sprawiając, że projekty będą interaktywne. Samouczek dba, abyś przeprowadzał te operacje bezbłędnie, a jednocześnie uczył się i wykorzystywał coraz więcej programistycznych funkcji i instukcji.

NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI EDUKACYJNE

Scenariusze edukacyjne BECREO kit integrują pojęcia i wyzwania z pogranicza dyscyplin nauki, techniki, inzynierii, matematyki i sztuki. W skutecznym procesie nauczania i uczenia się ogromną rolę odgrywa eksperymentowanie i wspólne rozwiązywanie problemów. Nawet jeśli w przyszłości nie zostaniesz programistą, podstawowa znajomość pojęć programowania pomoże Ci rozwiązywać problemy w innych dziedzinach, rozwinie Twoją umiejętność twórczego myślenia.


JAK TO DZIAŁA?

Tabelka - wstęp

  • Wybierz scenariusz.

  • Podłącz moduły przewodem do płytki Arduino Uno.

  • Nałóż planszę do scenariusza na pole robocze.

  • Zbuduj z modułów elektronicznych system, który rozwiąże zadanie.

  • Ulłóż z bloczków program, którym będziesz kontrolować moduły.

  • Wyślij program do płytki Arduino Uno.

ARDUINO UNO PODSTAWĄ PLATFORMY BECREO kit

Aby móc realizować pasje, proste lub zaawansowane projekty na pograniczu sztuki, elektroniki i programowania niezbędny jest mikrokontroler, który „zrozumie” Twój program i w odpowiedni sposób wyda polecenia urządzeniom np. włączając lub wyłączając, sterując prędkością obrotu, kolorem, dźwiękiem, odczytując dane z zaawansowanych czujników. To właśnie mikrokontroler ATmega328 jest sercem układu Arduino Uno, który znajdziesz w BECREO kit.

Zestaw BECREO kit to platforma hybrydowa, do pracy z którą niezbędne jest urządzenie z systemem Windows (2w1, laptop lub PC).

Minimalne wymagania systemowe: Windows 7/8/10, Procesor 1GHz, 1Gb RAM, 1Gb wolnego miejsca na dysku, port USB.

Kontakt - nagłówek